Keller Williams Nashville - Hendersonville - Ann Buchanan
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 992 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (7d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2612 Lishwood Dr, Nashville, TN 37214
  Listing Courtesy Of: McArthur Sanders Real Estate, 6153308074, Josh Tinius, 6153308074
  I ri - 1 923 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7 Gholson Rd, Clarksville, TN 37043
  Listing Courtesy Of: The Reda Sales Team, 7405064430, Jennifer Murphy MRP, 7405064430
  I ri - 96 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2463 Dinky Ln, Murfreesboro, TN 37129
  Listing Courtesy Of: Benchmark Realty, LLC, 6153061936, Walter Dudley, 6153061936
  I ri - 171 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6625 Ascot Dr, Antioch, TN 37013
  Listing Courtesy Of: PARKS, 6152930596, Dionne Harris, 6152930596
  I ri - 626 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9365 Ansley Ln, Brentwood, TN 37027
  Listing Courtesy Of: Adaro Realty, 6152187374, Jennifer Longard, 6152187374
  I ri - 334 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3243 Leawood Dr, Nashville, TN 37218
  Listing Courtesy Of: Exit Realty Elite, 8329829505, Tiffany Burton, 8329829505
  I ri - 587 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (3d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  317 Old Shackle Island Rd, Hendersonville, TN 37075
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Choice Properties, 6157728813, Andrew Towe, 6157728813
  I ri - 100 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  2128 Sharondale Dr #G, Nashville, TN 37215
  Listing Courtesy Of: KKI Ventures, INC dba Marshall Reddick Real Estate, 6158183105, Lisa Eden, 6158183105
  I ri - 587 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (3d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  321 Old Shackle Island Rd, Hendersonville, TN 37075
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Choice Properties, 6157728813, Andrew Towe, 6157728813
  I ri - 635 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  521 River Rouge Dr, Nashville, TN 37209
  Listing Courtesy Of: Norman Realty, 6158611285, Jack Norman, 6158611285
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Ann Buchanan
  Numri i licencës: 290581

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cpo3q99ter1s70bb08q0.png
  Keller Williams Premier Partners
  100 Bluegrass Commons Blvd Suite 140 Hendersonville, TN 37075
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.